Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis> Naujienos

Naujienos

Pakistano TEL 1X330MW anglimi kūrenamos elektrinės blokas paleidžiamas 168 valandas

Laikas: 2023-11-28 Pataikymai: 18

Rugsėjo 29 d. Pakistano TEL 1X330MW anglimi kūrenamos (CFB) elektrinės blokas, pagal kurį generalinė sutartis buvo sudaryta SINOMACH China Machinery & Equipment Engineering Corporation Limited, sėkmingai baigė 168 valandų bandomąjį paleidimą, kurio metu buvo nustatyta įvairių bloko sistemų būsena ir parametrai. normaliai ir sklandžiai, o tai padėjo tvirtą pagrindą tolimesnei komercinei veiklai kuo greičiau įgyvendinti.

1 pav

TEL 1X330MW anglimi kūrenamos (CFB) elektrinės projektas Pakistane yra prioritetinis projektas pagal „Juostą ir kelią“ bei „Kinijos-Pakistano ekonominį koridorių“, jį labai vertina ir stipriai remia Kinijos ir Pakistano vyriausybės. Šios elektrinės statyba turi didelę ekonominę ir socialinę reikšmę, siekiant veiksmingai sumažinti dabartinį energijos trūkumą Pakistane, nuolat skatinti ekonominį ir socialinį Pakistano vystymąsi ir tvarią Kinijos ir Pakistano ekonominio koridoriaus plėtrą.

2 pav

Pakistano TEL 1X330MW anglimi kūrenamos (CFB) elektrinės projekto vieta yra Islamkote, 450 km į pietryčius nuo Karačio, Sindo provincijoje, Pakistane, apie 30 km nuo Indijos ir Pakistano sienos, apie 300 km nuo Haidarabado, 25 km nuo Islamkoto. projektas daugiausia remiasi THAR didelio masto anglies kasyklos projektu, siūloma elektrinė yra maždaug 5 km atstumu nuo kasyklos, jėgainė daugiausia tiekiama iš THAR anglies kasyklos, kuri yra duobės elektrinė. Anglis jėgainei daugiausia gaunama iš THAR anglies kasyklos, kuri yra duobės elektrinė.

3 pav

Pakistano TEL 1X330MW anglimi kūrenamos (CFB) jėgainės projekte taikomas krosnyje esantis kalcio desulfuravimas (FFD), o kalkakmenio miltelių sistemą teikia Changsha Shenxiang Machine General Co., Ltd., o pagrindinė tiekiama įranga yra Shenxiang kolonų malūnas 1150B, kaskadinis separatorius ir kt. Changsha Shenxiang Machine General Co. dalyvavimas Changsha Shenxiang Machinery General Co., Ltd. tiekimas užtikrino saugų ir normalų projekto anglimi kūrenamų blokų veikimą ir padarė svarbų indėlį į Kinijos Pakistano ekonomikos koridoriaus projektas.

4 pav

5 pav

6 pav

Sėkmingai užbaigus Pakistano TEL 168X1MW anglimi kūrenamos elektrinės bloko 330 valandų bandomąjį paleidimą, sukaupta visų dalyvaujančių statybos padalinių išmintis ir stiprybė, visapusiškai pademonstruotas aukščiausios klasės Kinijos įmonių statybos lygis ir geras įvaizdis Kinijos įmonės.

Statybos proceso metu Changsha Shenxiang Machinery General Co., Ltd. tiekiama įranga buvo pripažinta rangovo, statybos padalinio ir kitų šalių, o tai padės tvirtesnį pagrindą Changsha Shenxiang Machinery General Co., Ltd. kalkakmenio frezavimo sistemos gaminių vidaus pažangios gamybos lygį ir toliau atverti vidaus ir užsienio rinkas, o tai turi didelę reikšmę būsimai Changsha Shenxiang Machinery General Co.

Kontaktai

Prisijunkite prie mūsų ir pirmieji sužinosite apie naujausius mūsų produktus ir akcijas.