Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis> Naujienos

Naujienos

Kunminge, Junanio provincijoje, vyko antrasis cirkuliuojančių verdančio sluoksnio katilų technologijų ir inžinerinių pritaikymų inovacijų ir plėtros forumas.

Laikas: 2023-11-28 Pataikymai: 23

25 m. liepos 2023 d., vadovaujant Tarptautinės cirkuliuojančio verdančio sluoksnio konferencijos organizaciniam komitetui, įvyko antrasis cirkuliuojančių verdančiojo sluoksnio katilų technologijų ir inžinerinių pritaikymų inovacijų ir plėtros forumas, kurio tema „Inovacijos veda, ekologiška plėtra ir išmintis kuria. Ateitis“ vyko Kunmingo mieste, Junanio provincijoje, kurį kartu organizavo Kinijos cirkuliuojančio verdančio sluoksnio elektros energijos gamybos tinklas, cirkuliuojančių verdančio sluoksnio katilų technologijų ekspertų komitetas ir Čongčingo universitetas. Ponas Xu Yiru, Changsha Shenxiang General Machinery Co., Ltd. generalinis direktorius, dalyvavo forume su savo technine ir komercine komanda.

1 pav

CFB inovacijų forumo konferencijos pirmininkas profesorius Lu Xiaofeng iš Čongčingo universiteto pasakė atidarymo kalbą, Kinijos inžinerijos akademijos akademikas, Tsinghua universitetas, profesorius Yue Guangxi nusiuntė pranešimą forumo Generalinei asamblėjai iš nacionalinės cirkuliuojančių verdančių lovų pramonės, universitetų, dizaino. Forume dalyvavo institutai, blokinės elektrinės, trys pagrindinės katilinės ir pagalbinės įrangos gamintojai, profesionalūs pramonės ekspertai, verslo lyderiai ir profesionalūs inžinieriai bei technikai iš daugiau nei 200 atstovų.

2 pav

3 pav

Changsha Shenxiang General Machinery Co., Ltd., Xu Yiru, generalinis direktorius susirinkime pasakė kalbą tema „Katilo anglies degimo dalelių dydžio pasiskirstymo optimizavimas ir naujos didelio efektyvumo sąnaudų mažinimo ir efektyvumo technologijos dalelių dydis“. Kalboje buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad cirkuliuojančio verdančio sluoksnio kuro dalelių dydis tiesiogiai veikia katilo degimo fluidizacijos rekonstrukciją. Įeinančio kuro dalelių dydis tiesiogiai įtakoja elektrinės energijos suvartojimo padidėjimą arba sumažėjimą, o įeinančio kuro dalelių dydis turi tiesioginės įtakos katilo darbui, kai apkrova plati, o pikas gilus. .

Changsha Shenxiang General Machinery Co., Ltd. speciali anglies kolonų smulkinimo ir rūšiavimo mašina gali efektyviai pagerinti anglies dalelių dydį, visiškai atitikti katilo reikalavimus anglies dalelių dydžio kreivei, pagerinti katilo degimo efektyvumą ir pagerinti ekonominį elektrinę. Novatoriška „Shenxiang“ mašinos smulkinimo technologija patraukė daugelio ekspertų ir mokslininkų dėmesį, scenoje vyko aktyvios sąveikos ir mainai.

未 标题-1

SHENXIANG MACHINE tyrimai ir reklama CFB katilinėje išsprendė dvi pagrindines pramonės technines problemas. Pirmasis yra krosnies krosnies miltelių paruošimo sistemos, kuri visiškai atitinka kalkakmenio miltelių paruošimo kreivės reikalavimus, tyrimai ir plėtra, o antrasis yra anglies smulkinimo įrangos tyrimas ir plėtra, siekiant visiškai atitikti katilo anglies dalelių dydžio pasiskirstymo reikalavimus. . Kalkakmenio paruošimo sistema laimėjo pirmąją mokslo ir technologijų pažangos premiją energetikos pramonėje.

Deep Xiang mašina skatins aukštos kokybės įmonių plėtrą su meistriškumo dvasia ir sieks būti šalies ir užsienio šlifavimo ir smulkinimo pramone, technologinių naujovių lydere, suteikdama naują Kinijos gamybos šlovę!


Kontaktai

Prisijunkite prie mūsų ir pirmieji sužinosite apie naujausius mūsų produktus ir akcijas.